Impreza przedszkolna-31.05.10 Drukuj Email

Dzień Dziecka

            Z okazji tego wyjątkowego święta na naszych przedszkolaków czekało wiele niespodzianek.

Po śniadaniu wszystkie grupy udały się do sali „Krasnoludków”, aby obejrzeć przedstawienie w wykonaniu zaproszonych Klaunów. W czasie show śmiechu było co niemiara. Następnie każda grupa przedszkolna zaprezentowała krótki występ artystyczny, a po występach głośnymi brawami podziękowała za spektakl.  

 

            W salach dzieci jeszcze raz spotkały się z Klaunami. W czasie warsztatów ze sztuki cyrkowej uczyły się żonglować piłeczkami, kręcić talerzami, a także bawiły się z gośćmi przy muzyce.

Ostatnią niespodzianką przygotowaną dla dzieci były pyszne, owocowe torty, z nazwą każdej grupy, zafundowane przez rodziców. Torty zostały podane w pięknie udekorowanej jadalni, co wywarło na przedszkolakach ogromne wrażenie.

Na zakończenie obchodów „Dnia Dziecka”, każda grupa wykonała prace plastyczne pt. „Mój kolorowy dzień w przedszkolu.” Prace dzieci można było podziwiać na tablicach przy każdej z sal.

 Niestety z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych zaplanowane zabawy na świeżym powietrzu musiały zostać odwołane. Mimo że na dworze było chłodno i deszczowo, to  w przedszkolu panowała bardzo ciepła i radosna atmosfera, która udzielała się wszystkim świętującym.  

Ps. Serdeczne podziękowania dla panów: Emila i Nikosa za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu imprezy. Byliście super!!!

Ps. Dziękujemy również p. Marcie  za promocyjne ceny na torty oraz za dowiezienie ich do naszej placówki.

 

 

Organizatorzy:

Anna Smoleń

Ewelina Lenik

Ewa Smoleń

 

ZAPRASZAMY DO GALERII

 

Bicolor template supported by Naturalife Greenworld